Návrat na úvodní stránku  

Informace o srazech Moskvič klubu ČR i jiných

Upozornění:
Tyto stránky (www.moskvich.cz) nejsou oficiálním webem Moskvič Klubu ČR.
Celorepublikový Moskvič klub ČR má vlastní web na adrese www.moskvichklub.cz!

Setkání Mohelnice 17.-19.5.2013

Jarní sraz Moskvič klubu ČR se konal tentokrát v ATC Mohelnice. Protože se nám konečně podařilo z větší části vyléčit Fjodora, tentokrát se nám podařilo vypravit Moskviče dva, doplněné stejně jako ve Vinoři Lukášovým Tudorem. Z naší bohaté :) členské základny se kromě tvrdého jádra ve složení předseda, paní předsedová, místopředseda pro údržbu a paní místopředsedová zúčastnili dále: palubní mechanička Majda, Adam, Lukáš, Roman, Lukáš a Papoušek.

 

Pár obrázků aut ze srazu najdete zde.

 

Dále následuje několik fotografií z naší expedice:

Vyjeli jsme tedy v celkovém počtu deset lidí a tři auta s jedním karavánkem večer v pátek 17.5. z Pardubic a tentokrát jsme nejeli po tradiční I/35, ale trochu oklikou přes Ústí nad Orlicí a Lanškroun. Do kempu v Mohelnici jsme dorazili večer a ubytovali jsme se.

Při ubytování jsme byli v jednom kole :)

V sobotu se pak konal vlastní sraz, jehož součástí byla i soutěž v hodu startérem. Vrcholové vedení pardubického klubu (předseda a místopředseda) se nezúčastnilo, ale ostatní členové ano. A byla to účast úspěšná, byly vybojovány hned tři umístění na "stupních vítězů". Vítězem naší soukromé klubové soutěže elegance se pak stala paní místopředsedová za tento výkon :).

Dojelo nakonec 35 aut a ta se také odpoledne vydala na spanilou jízdu na nedaleký hrad Bouzov. Na obrázku část výpravy z ochozu hradní věže zdraví dole pod hradem relaxujícího předsedu.

Vyhlášení vítězů hodu startérem - paní místopředsedová byla třetí v kategorii žen

Klubový komik Standa byl první v kategorii mužů ...

... a palubní mechanička Majda byla první v kategorii dětí.

Cestou domů jsem se zastavili v muzeu v Mladějově (zleva Standa, Papoušek, Adam a pan místopředseda). Více fotek z naší návštěvy tohoto zajímavého muzea je zde

A na závěr malé tajemství - každá naše společná akce je stejně jen zástěrka pro to, abychom se někde dobře napapali ... tady konkrétně cestou domů v pivovaru Faltus v České Třebové

Jarní jízda Vinoř 20.4.2013

Už tradiční akcí se stává jarní jízda z Vinoře, kterou pořádají pražští kolegové Pepa & Pepa. Naše pardubická skupina se zúčastnila letos ve složení: předseda Jirka, paní předsedová Hanka, palubní mechanička Magda, místopředseda pro údržbu Láďa, paní místopředsedová Hana, Adam, Roman, Petrásek, Papoušek, Lukáš a tajemník pro styk s policií Michal. Původně jsem vyrazili celkově s čtyřmi vozidly - Modrou střelu doplnil předsedův Mercedes W123, Lukášův Tudor, Michalův Wartburg a hlavně autobus Škoda 706 RTO zapůjčený od DP Pardubice. Bohužel Wartburg musel kvůli hřejícím se brzdám vzdát cestu již po pár kilometrech a Tudor zlobil celou cestu tam. Nakonec se ale akce vydařila, a to i přes počáteční nepřízeň počasí.


Příprava na odjezd, ještě i s Wartburgem


Přestávka na údržbu u motorestu Kersko


Tudor zlobí...


Spokojená krásnější část naší expedice

Sraz Plumlov 2012

Pokud hledáte fotky aut ze srazu, tak spousty obrázků z akce najdete například u Hanky Hořákové, u Romana nebo u Valdy.

Jarní jízda 2012 z Vinoře do Kozovaz

První jarní akcí s hojnou účastní Moskvičů byla Jarní jízda do Kozovaz. Akci pořádal tanden pražských kolegů Pepa & Pepa a že se opravdu vydařila, to si můžete prohlédnout například v této veliké fotogalerii na webu Hanky Hořákové. Samozvaný předseda pardubického Moskvič klubu (tedy webmaster těchto stránek) ovšem zklamal a na jízdu se dostavil v imperialistickém vozidle, které vyrobili soudruzi ze západního Německa...

 

FOTKY ZE SRAZU PLUMLOV 2011

FOTKY Z JÍZDY DO PŘEROVA NAD LABEM 2011

FOTO Z EXPEDICE ŠTRAMBERK 2010 ZDE

 

57 FOTOGRAFIÍ ZE ŠTRAMBERKA 2009 ZDE!!!

 

 

106 FOTOGRAFIÍ ZE ŠTRAMBERKA 2008 ZDE!!!

Další velká fotogalerie zde * Článek na idnes.cz zde

Nesestříhané krátké video ze srazu zde


Automobily Moskvič klubu Pardubice na srazu ve Šternberku

Finance a jak se stát členem Moskvič klubu ČR?:

Poznámka - toto info se týká celorepublikového Moskvič klubu ČR, náš Moskvič klub Pardubice je pouze bezplatné volné místní sdružení majitelů a přátel těchto strojů.

Výše příspěvku Moskvič klubu ČR je 500 Kč na rok a za účast na srazu člen neplatí. Nečlen při vjezdu na sraz zaplatí 200 Kč. Pokud jeden majitel přiveze na sraz například 2 Moskviče a víc, platí se poplatek jenom za jeden vůz. Oficiální účet Moskvič klubu ČR je 43-1514990237 / 0100. Při platbě je důležité uvést rodné číslo pro přesnou identifikaci člena. Jinak co se týče příspěvku na klub, tak je možné platbu poslat přímo na účet klubu a nebo můžete zaplatit přímo na srazu a já vydám doklad o zaplacení. Je také možné posílat poštovní složenkou na adresu klubu  MOSKVIČ KLUB ČR, Jaroslav Kyselý, Karla Čapka 934, Kopřivnice 742 21, jako to udělali někteří členové klubu minulý rok. Je to jenom na Vás, jestli se chcete stát novým členem klubu a jakou možnost placení příspěvku si vyberete.

Další podrobnosti jsou na webu MK ČR včetně možnosti on-line registrace - http://www.moskvichklub.cz/index.htm.

Moskvič klub ČR, o.s., (ve zkrácené podobě používá sdružení také název Moskvič klub ČR) sídlí v Kopřivnici. Další informace, stanovy a kontakty najdete na webu Moskvič Kubu ČR - http://www.moskvichklub.cz/index.htm

O naše auta se stará Autoservis Rezek
www.autoservis-rezek.cz


servis.moskvich.cz
servis.moskvich.cz

Moskvič 412 - kdo jednou zkusí, už nechce jinak!